Päivitä tietosi yhdistysrekisteriin

Toivomme mahdollisimman monen yhdistyksen antavan yhteystietonsa tälle sivulle. Tietojen antaminen sekä mahdolliset muutokset alla olevalla lomakkeella:

Yhdistyksen tietojen antaminen Kokemäen kaupungin internet-sivuille

Lähetä uudet tiedot tai muutokset 
os. Kokemäen kaupunki / vapaa-aikapalvelut, Tulkkilantie 2, 32800 Kokemäki tai
sähköpostilla vapaa-aikasihteeri eija.latvaniemi(a)kokemaki.fi puh. 040 488 6173

Yhdistys Yhteyshenkilö Puhelinnumero Sähköposti WWW
Eläkeliiton Kokemäen yhdistys ry Seppälä Pirkko 040 827 4252 pirkkos49@gmail.com
Friba-Tikat ry Söderlund Aki 044 562 0579 fribatikat@gmail.com
Harjavallan Seudun Kuulo ry Halonen Jouko 02 546 4794
040 827 5250
harjavallanseudunkhy@gmail.com
Juustolan käsityöläiset ry Hakala-Rosu Hanna 040 078 4979 hanna.hakala@varjaamo.inet.fi
Jyty Kokemäki ry Ekberg Erja 040 488 6106 erja.ekberg@kokemaki.fi
Järilän Nuorisoseura ry Peltonen Anne 040 778 7884 anne.peltonen@kokemaki.fi
Kankaantaustan Vapaa-aikakerho ry Haikola Väinö 040 562 501 vaino.haikola@pp.inet.fi
Kauvatsan Kotiseutuyhdistys ry Kivilähde Tanja 050 569 6788 tanja.kivilahde@dnainternet.net
Kauvatsan Maatalousnaiset ry Reikko Jaana 044 362 2703
Kauvatsan Mopedistit ry Juha-Pekka Knuutila 050 012 4223
Kauvatsan Ponteva Reikko Eero 02 556 1011 eero.reikko@pp.inet.fi
Kauvatsan Seurataloyhdistys ry. Kannisto Markku 040 735 7863 markku.kannisto2@luukku.com
Kauvatsan Vanhustentalon kannatusyhdistys Jussila Heikki 02 556 1051
040 509 5314
Kauvatsan W.P.K ry Kopo Ilkka 040 704 7939 kauvatsan.vpk@gmail.com
Keski-Satakunnan Kokoomusnuoret ry Välkkynen Eetu 044 994 1803 eetu.valkkynen@gmail.com
Kokemäen Avantouimarit ry Haavisto Inkeri
Kokemäen Eläkkeensaajat ry Valtanen Taimi 040 733 5386 taimi.valtanen@gmail.com
Kokemäen FK-kerho ry 045 133 1664 (rata) kokefkk@gmail.com
Kokemäen Ilmailukerho ry Koskinen Matti T. 050 5689 773 matttkos@gmail.com
Kokemäen Kalakerho ry Heino Jarkko 040 541 7848
Kokemäen Karjalaseura ry Lundén Matti 040 703 4367 mattilunden@hotmail.com
Kokemäen Kerhoampujat ry 040 059 6881 innofakta@gmail.com
Kokemäen Koirakerho ry Palmula Riikka 045 127 1878 kokemaen.koirakerho@hotmail.com
KK-V ry kkvkokemaki@gmail.com
Kokemäen Kova-väki Jääurheilu ry Lavonius Mika 040 525 6223 lavoniusmika@gmail.com
Kokemäen Kova-Väki Kaukalopallo ry Kivenmaa Aapo 040 735 9068 aapo.kivenmaa@gmail.com
Kokemäen Kova-Väki Pesäpallo ry Hakuni Jenna 040 020 2367 jenna.hakuni@gmail.com
Kokemäen Kova-Väki Salibandy ry Teini Olli 044 537 0732 olliteini@gmail.com
Kokemäen Kova-Väki Suunnistus ry Valin Reijo 040 520 0047 reijo.valin@pp.inet.fi
Kokemäen Kova-Väki Urheilusukellus ry Penttilä Mikko 040 579 5447 kkv.ursuk@gmail.com Kokemäen Kova-Väki Urheilusukellus ry
Kokemäen Kova-Väki Voimailu ry Tähtinen Tapani 040 572 6456 zape.tahtinen@gmail.com
Kokemäen Kova-Väki Yleisurheilu ry Tuominen Katri 040 197 8522 katri.tuominen72@gmail.com
Kokemäen kunnalliset JHL ry Kortelainen Tiia, siht. tiia.kortelainen@kokemaki.fi
Kokemäen Maatalousnaiset ry Olli Seija, siht. seija.olli@samk.fi
Kokemäen Mieslaulajat ry Leppänen Jari 040 586 4340 jari.leppanen@risteenkirjapaino.fi
Kokemäen Naisvoimistelijat ry Ruuskanen Emilia info@kokemaennaisvoimistelijat.fi
Kokemäen Pallo Reinikainen Sami 040 734 6864 reinikainen.p.sami@gmail.com
Kokemäen Pohjola-Norden yhdistys Numelin Lars 040 041 0834 lars.numelin@luukku.com
Kokemäen Postimerkkikerho ry Karén Markku markku.karen@pp.inet.fi
Kokemäen Reserviläiset ry. c/o Nieminen 050 088 0546 reskokemaki@gmail.com
Kokemäen Reserviupseerikerho ry Ekberg Petri 044 701 7400 petri.ekberg@satapelastus.fi
Kokemäen seniorit ry Hämäläinen Sinikka 050 434 2244 sinikkamarjatta.hamalainen@gmail.com
Kokemäen Seudun Invalidit ry kokemaenseuduninvalidit@gmail.com
Kokemäen Seudun Maanpuolustusnaiset ry Vainio-Köpi Sinikka 040 052 4358 sinikka.vainio-kopi@luukku.com
Kokemäen Seuratalo-yhdistys Mikola Auli 040 837 0496 auli.mikola@pp.inet.fi
Kokemäen Sotaveteraanit ry Valtanen Paavo 040 152 6511 valtanen.paavo@gmail.com
Kokemäen Sydänyhdistys ry Pihkala Leena-Maija 050 517 7857 leenamaija.pihkala@gmail.com
Kokemäen Taideseura ry Rouhiainen Tapani 044 738 6242 oh1lp45@gmail.com
Kokemäen Urheiluautoilijat ry Aaltokoski Sinikka 044 5548 280 sinikka.aatrakoski@dnainternet.net
Kokemäen VPK ry Perttula Arto 040 170 3559 kokemaen.vpk@kokemaki.fi
Kokemäen VPK ry Nuoriso-osasto Ekberg Eveliina 040-8454910 ekberg.eveliina@gmail.com
Kokemäen Veneilijät ry
Korkeaohjan Vapaa-aikakerho ry Ängeslevä Mikko mikko.angesleva@gmail.com
Kulttuuriyhdistys Kaiku ry Viita Harry 044 562 1663 harry.viita@pp.nic.fi
Kuurolan kyläyhdistys ry Rouhiainen Seija 0500 598 014 seija.rouhiainen2@gmail.com
LC Kokemäki/Jokilaakso kokemaki.jokilaakso@lions.fi
Lounais-Suomen Liikunta ja Urheilu ry Laaksonen Sari 02 529 6600 sari.laaksonen@liiku.fi
Maalikamerapojat ry Leppänen Esa 040 5138 148 leppanen.esa@gmail.com
Mannerheimin Lastensuojeluliitto Kauvatsan paikallisyhdistys ry Vihervaara Satu 050 545 0020 satu.ruoho@gmail.com
Mannerheimin Lastensuojeluliitto Kokemäen paikallisyhdistys ry Tähtinen Satu 040 559 3707 satu.tahtinen@peiron.com
Piikajärven Ilmailuyhdistys ry Pullinen Ari 040 860 9795 ari.pullinen@gmail.com
Puurijärvi-Seudun Kylät ry Pitkäniemi-Toroska Sanna sanna.pitkaniemi@gmail.com
Radioamatöörit Kokemäki ry Kulkki Jari 040 8226 662 oh1eb@outlook.com
Risten VPK ry Jaskari Jukka 040 5062 472 ristenvpk@gmail.com
Risten VPK ry:n Nuoriso-osasto Jukarainen Kaarina 050 3073199
Satakunnan Sotilaspoikien Perinnekillan Kokemäen-Kauvatsan paikallisosasto Virtanen Jyri 0400 324 644 jyri.virtanen@visara.inet.fi
SPR:n Kokemäen osasto pj. Nurmi Olli 040 751 2802 (klo 10-14)
050 569 3167
kokemaki@punainenristi.fi
olli.nurmi@pp2.inet.fi
Sääksjärven Urheilukalastajat ry Tuominen Eeva-Liisa 050 300 5845 elke@luukku.com
Teljän Harrastemartat ry teljanharrastemartat@gmail.com
Teljän Latu ry Heikkinen Teemu 044 710 3289 teemuheik@gmail.com
Teljän Nousu ry Haapanen Pekka 040 587 9472
Teljän Partio ry:n lippukunnajohtaja Virtanen Viivi 040 173 8038 viivi.virtanen9300@hotmail.com
Tukioppilaat/Kokemäen Yhteiskoulu Tukioppilaskerho Reima Pirjo 040 488 6142 pirjo.reima@kokemaki.fi
Tuomaalan kyläyhdistys ry Koivunen Mea 044 519 7565 mea.koivunen@luukku.com
Voimistelu ja Urheiluseura Räisälän Pamaus ry Marila Marjo 040 596 5102 marjomarila@hotmail.com
Vuollekodin Kannatusyhdistys ry Ruusunen Johanna 040 079 9170 johanna.ruusunen@vuollekoti.fi
Yong Taekwon do ry Pohjonen Erik 040 704 7918 e.k.pohjonen@gmail.com Yong Taekwon do ry

HUOM! Kokemäellä toimivista yhdistyksistä voit hakea lisätietoja myös Yhdistystiedon kautta.