Päivitä tietosi yhdistysrekisteriin

Toivomme mahdollisimman monen yhdistyksen antavan yhteystietonsa tälle sivulle. Tietojen antaminen sekä mahdolliset muutokset alla olevalla lomakkeella:

YHDISTYSTIEDOT LOMAKE

 

Yhdistys Yhteyshenkilö Puhelinnumero Sähköposti WWW
Friba-Tikat ry Koivisto Markku 040 768 3795 fribatikat@gmail.com Friba-Tikat ry
Harjavallan Seudun Kuulo ry Halonen Jouko 040 827 5250 harjavallanseudunkhy@gmail.com Harjavallan Seudun Kuulo ry
Juustolan käsityöläiset ry Hakala-Rosu Hanna 040 078 4979 hanna.hakala@varjaamo.inet.fi
Jyty Kokemäki ry Ekberg Erja 040 488 6106 erja.ekberg@kokemaki.fi
Järilän Nuorisoseura ry Peltonen Anne 040 778 7884 ampeltonen4@gmail.com Järilän Nuorisoseura ry
Kankaantaustan Vapaa-aikakerho ry Haikola Väinö 040 562 0501 vaino.haikola@pp.inet.fi Kankaantaustan Vapaa-aikakerho ry
Kauvatsan Eläkkeensaajat ry Salminen Jyrki jyrki.salminen@jyrkisalminen.fi
Kauvatsan Kotiseutuyhdistys ry Kivilähde Tanja 050 569 6788 tanja.kivilahde@dnainternet.net Kauvatsan Kotiseutuyhdistys ry
Kauvatsan Maatalousnaiset ry Reikko Jaana 044 362 2703
Kauvatsan Mopedistit ry Mäkinen Kosti 040 095 2834 makisenkosti@gmail.com Kauvatsan Mopedistit ry
Kauvatsan Ponteva Reikko Eero 02 556 1011 ereikko44@gmail.com
Kauvatsan Seurataloyhdistys ry. Kannisto Markku 040 735 7863 info@kauvatsanseuratalo.fi Kauvatsan Seurataloyhdistys ry.
Kauvatsan Vanhustentalon kannatusyhdistys Sippola Teijo 040 678 7141
Kauvatsan W.P.K ry Kopo Ilkka 040 704 7939 kauvatsan.vpk@gmail.com
Kauvatsa-päivä ry Mäkinen Kosti 040 0952 834 makisenkosti@gmail.com
Kokemäen 4H-yhdistys ry Valaja Anna-Kaisa 044 783 0310 anna-kaisa.valaja@4h.fi Kokemäen 4H-yhdistys ry
Kokemäen Avantouimarit ry Haavisto Inkeri
Kokemäen Eläkeliitto ry Kopi Anne 040 582 9861 anne.kopi@gmail.com Kokemäen Eläkeliitto ry
Kokemäen Eläkeläiset ry. Nurmi Olli 050 569 3167 Kokemäen Eläkeläiset ry.
Kokemäen Eläkkeensaajat ry Valtanen Taimi 040 733 5386 taimi.valtanen@gmail.com
Kokemäen FK-kerho ry 045 133 1664 (rata) kokefkk@gmail.com
Kokemäen Ilmailukerho ry Koskinen Matti T. 050 5689 773 matttkos@gmail.com
Kokemäen Kalakerho ry Heino Jarkko 040 541 7848
Kokemäen kansalaisopiston opistolaisyhdistys ry Honkanen Rauni 050 583 1800 rauni.haapakorpi@hotmail.fi
Kokemäen Karjalaseura ry Lundén Matti 040 703 4367 mattilunden@hotmail.com
Kokemäen Kerhoampujat ry 040 059 6881 innofakta@gmail.com
Kokemäen Koirakerho ry Seppälä Sanna 040 834 2384 kokemaenkoirakerhory@gmail.com
Kokemäen Kova-Väki ry Jalonen Markku 044 043 5861 kkvkokemaki@gmail.com Kokemäen Kova-Väki ry
Kokemäen Kova-Väki Jalkapallo r.y. Reinikainen Sami 040 734 6864 kkvjalkapallo@gmail.com Kokemäen Kova-Väki Jalkapallo r.y.
Kokemäen Kova-Väki Jääurheilu ry Lavonius Mika 040 525 6223 lavoniusmika@gmail.com Kokemäen Kova-Väki Jääurheilu ry
Kokemäen Kova-Väki Kaukalopallo ry Kivenmaa Aapo 040 735 9068 aapo.kivenmaa@gmail.com
Kokemäen Kova-Väki Pesäpallo ry Laine Kaisu 045 630 0865 kaisu.laine13@gmail.com Kokemäen Kova-Väki Pesäpallo ry
Kokemäen Kova-Väki Salibandy ry Lehtimäki Pauliina 040 911 4437 paukku.lehtimaki@gmail.com Kokemäen Kova-Väki Salibandy ry
Kokemäen Kova-Väki Suunnistus ry Valin Reijo 040 520 0047 reijo.valin@pp.inet.fi Kokemäen Kova-Väki Suunnistus ry
Kokemäen Kova-Väki Urheilusukellus ry Penttilä Mikko 050 072 5659 19mikko68@gmail.com Kokemäen Kova-Väki Urheilusukellus ry
Kokemäen Kova-Väki Yleisurheilu ry Järvi Paula 040 758 3831 paula.jarvi@kokemaki.fi
Kokemäen kunnalliset JHL ry Kortelainen Tiia tiia.kortelainen@kokemaki.fi Kokemäen kunnalliset JHL ry
Kokemäen Maatalousnaiset ry Olli Seija 040 067 7078 zeijaolli@gmail.com
Kokemäen Mieslaulajat ry Leppänen Jari 040 586 4340 jari.leppanen@risteenkirjapaino.fi
Kokemäen Pohjola-Norden yhdistys Pere Kati 040 556 0469 kati.pere@kokemaki.fi
Kokemäen Postimerkkikerho ry Karén Markku markku.karen@pp.inet.fi
Kokemäen Reserviläiset ry. c/o Nieminen 050 088 0546 reskokemaki@gmail.com
Kokemäen Reserviupseerikerho ry Ekberg Petri 044 701 7400 petri.ekberg@gmail.com
Kokemäen seniorit ry Puustinen Pirjo 040 525 5440 Pirjopuustinen49@gmail.com Kokemäen seniorit ry
Kokemäen Seudun Invalidit ry kokemaenseuduninvalidit@gmail.com
Kokemäen Seudun Maanpuolustusnaiset ry Vainio-Köpi Sinikka 040 052 4358 sinikka.vainio-kopi@outlook.com
Kokemäen Seuratalo-yhdistys Mikola Auli 040 837 0496 auli.mikola@pp.inet.fi
Kokemäen Sotaveteraanit ry Valtanen Paavo 040 152 6511 valtanen.paavo@gmail.com
Kokemäen Sydänyhdistys ry Pihkala Leena-Maija 050 517 7857 leenamaija.pihkala@gmail.com
Kokemäen Taideseura ry Perkola Arto arto.perkola@gmail.com
Kokemäen Urheiluautoilijat ry Lehtimäki Jari 0400 794 951 japirakoy@gmail.com Kokemäen Urheiluautoilijat ry
Kokemäen Voimailu ry Tähtinen Tapani 040 572 6456 zape.tahtinen@gmail.com
Kokemäen Voimistelu ja Liikunta ry Starcké Tiina 040 820 1896 info@kovoli.fi Kokemäen Voimistelu ja Liikunta ry
Kokemäen VPK ry Perttula Arto 040 170 3559 kokemaen.vpk@kokemaki.fi
Kokemäen VPK ry Nuoriso-osasto Ekberg Eveliina 040-8454910 ekberg.eveliina@gmail.com
Kokemäen Veneilijät ry
Korkeaojan Vapaa-aikakerho ry Ojala Saila 044 017 7217 sailamummu@gmail.com Korkeaojan Vapaa-aikakerho ry
Kulttuuriyhdistys Kaiku ry Viita Harry 044 562 1663 harry.viita@pp.nic.fi
Kuurolan kyläyhdistys ry Juvela Riikka 040 738 2925 riikka.juvela@outlook.com
LC Jokilaakso jokilaakso@lions.fi
Lounais-Suomen Liikunta ja Urheilu ry Setälä Elina 040 900 0837 elina.setala@liiku.fi Lounais-Suomen Liikunta ja Urheilu ry
Maalikamerapojat ry Leppänen Esa 040 5138 148 leppanen.esa@gmail.com
MLL Kauvatsan yhdistys ry Vihervaara Satu 050 545 0020 satu.ruoho@gmail.com
Mannerheimin Lastensuojeluliitto Kokemäen paikallisyhdistys ry Toroska Sanna 040 587 9196 kokemaen.yhdistys@mll.fi Mannerheimin Lastensuojeluliitto Kokemäen paikallisyhdistys ry
Peipohjan kyläyhdistys ry Björkbacka Sirpa 040 503 3119 sibbebj@gmail.com Peipohjan kyläyhdistys ry
Piikajärven Ilmailuyhdistys ry Pullinen Ari 040 860 9795 puheenjohtaja.efpi@porinilmailukerho.fi Piikajärven Ilmailuyhdistys ry
Porin Ilmailukerho ry Pullinen Ari 040 860 9795 puheenjohtaja@porinilmailukerho.fi Porin Ilmailukerho ry
Puurijärvi-Seudun Kylät ry Pitkäniemi-Toroska Sanna sanna.pitkaniemi@gmail.com
Radioamatöörit Kokemäki ry Mikola Mauri 040 543 0387 mauri.mikola@gmail.com
Risten Praasu ry Leppänen Timo 040 588 7188 timo.leppanen@riste.fi
Risten VPK ry Jaskari Jukka 040 5062 472 ristenvpk@gmail.com
Risten VPK ry Kuhlman Markus ristenvpk@gmail.com
Satakunnan Sotilaspoikien Perinnekilta Kokemäen-Kauvatsan alaosasto Virtanen Jyri 0400 324 644 jyrivirtanen53@gmail.com
Satasoittoyhdistys ry Vaskivuo Hanna 050 375 1800 hanna.vaskivuo@satasoitto.fi Satasoittoyhdistys ry
SPR:n Kokemäen osasto pj. Nurmi Olli 040 751 2802 (klo 10-14)
050 569 3167
kokemaki@punainenristi.fi
olli.nurmi@pp2.inet.fi
Sääksjärven Urheilukalastajat ry Tuominen Eeva-Liisa 050 300 5845 elke@luukku.com
Teljän Harrastemartat ry Miettinen Kaija 050 474 821 kaija.k.miettinen@gmail.com Teljän Harrastemartat ry
Teljän Latu ry Heikkinen Teemu
,Reima Pirjo, siht.
044 710 3289
040 759 8104
teemuheik@gmail.com
pirjo.reima.58@gmail.com
Teljän Latu ry
Teljän Nousu ry Haapanen Pekka 040 587 9472
Teljän Partio ry Vihervaara Satu teljan.partio@gmail.com
Tuomaalan kyläyhdistys ry Koivunen Mea 044 519 7565 mea.koivunen@luukku.com
Voimistelu ja Urheiluseura Räisälän Pamaus ry Marila Marjo 040 596 5102 marjomarila@hotmail.com
Vuollekodin Kannatusyhdistys ry Ruusunen Johanna 040 079 9170 johanna.ruusunen@vuollekoti.fi Vuollekodin Kannatusyhdistys ry
Yong Taekwondo ry Pohjonen Erik 040 704 7918 e.k.pohjonen@gmail.com Yong Taekwondo ry

HUOM! Kokemäellä toimivista yhdistyksistä voit hakea lisätietoja myös yhdistysrekisterin tietopalvelusta.

 

Kokemäen yhdistysohjelma

Yhdistysohjelman voit lukea tästä.